Deze website van Famostar gebruikt cookies die ons in staat stellen informatie te verzamelen over het gebruik van onze site en diensten en om deze te verbeteren. Door het plaatsen van cookies van derde partijen kunnen wij onze marketing op jou persoonlijke voorkeuren afstemmen. Door verder gebruik van deze website ga je hiermee akkoord.

Functioneel
Analytisch
Marketing
Meer informatie
Uw browser ondersteunt geen cookies. U kunt deze inschakelen via de instellingen.
Noord-Oost Zuid-Oost Zuid-West Noord-West

Rayonindeling

Onze klantenteams zijn verdeeld over vier rayons en worden ondersteund door de gehele organisatie. Zo heeft u altijd een persoonlijk aanspreekpunt.

Beweeg uw muis over de regio's hiernaast om de contactgegevens van uw klantenteam te zien.


John Lammerts

Account Manager Noord-Oost

06 10 41 00 95
john.lammerts@famostar.nl

Kirsten Kompagne

Commercieel Medewerker Binnendienst Noord-Oost

026 3 846 820
kirsten.kompagne@famostar.nl

Roderik Verbeek

Account Manager Zuid-Oost

06 13 92 25 66
roderik.verbeek@famostar.nl

Alexander Molendijk

Commercieel Medewerker Binnendienst Zuid-Oost

026 3 846 826
alexander.molendijk@famostar.nl

Chris Louwrier

Account Manager Zuid-West

06 10 88 12 88
chris.louwrier@famostar.nl

Leonie Jansen

Commercieel Medewerker Binnendienst Zuid-West

026 3 846 821
leonie.jansen@famostar.nl

Felicia Soares

Account Manager Noord-West

06 23 22 66 58
felicia.soares@famostar.nl

Sheung Lau

Commercieel Medewerker Binnendienst Noord-West

026 3 846 880
sheung.lau@famostar.nl

Wij staan ook voor u klaar


Frans Haafkens

Algemeen Directeur

Richard Stroo

Commercieel Directeur

Frank Risseeuw

Directeur Productontwikkeling en –management

Jan Maalderink

Manager Logistics

Edith v/d Weerd - Riteco

Manager Finance en P&O

Marten van der Kamp

Relatie Manager

Michiel van der Schoor

Service Engineer

Roderik Robben

Marketing Manager

Jolanda Alink

Front Office

Debbie van Haeften

Front Office

Paul Vromans

Procurement

Marc Ettema

Product Manager

Arjan Leushuis

Projectmanager R&D

Daniël van den Heuvel

Product Design Engineer

Frans Looijen

Engineer

Peter Harlé

Proces Manager & Preventiemedewerker

Arie van Helden

Warehouse Manager

Gerrit-Willem van Putten

Warehouse Assistant

Paul Cornelissen

Production First Assistant

Trea Brouwer

Production First Assistant

Gert-Jan Klein

Production Assistant

Rinus Eickhoff

Production Assistant

Robbie Eickhoff

Production Assistant

Mirella van Emden

Production Assistant

Nol Wieland

Technische Dienst