Noord-Oost Zuid-Oost Zuid-West Noord-West

Rayonindeling

Onze klantenteams zijn verdeeld over vier rayons en worden ondersteund door de gehele organisatie. Zo heeft u altijd een persoonlijk aanspreekpunt.

Beweeg uw muis over de regio's hiernaast om de contactgegevens van uw klantenteam te zien.


John Lammerts

Account Manager Noord-Oost

06 10 41 00 95
john.lammerts@famostar.nl

Kirsten Kompagne

Commercieel Medewerker Binnendienst Noord-Oost

026 3 846 820
kirsten.kompagne@famostar.nl

Roderik Verbeek

Account Manager Zuid-Oost

06 13 92 25 66
roderik.verbeek@famostar.nl

Alexander Molendijk

Commercieel Medewerker Binnendienst Zuid-Oost

026 3 846 826
alexander.molendijk@famostar.nl

Chris Louwrier

Account Manager Zuid-West

06 10 88 12 88
chris.louwrier@famostar.nl

Patrick Arends

Commercieel Medewerker Binnendienst Zuid-West

026 3 846 821
patrick.arends@famostar.nl

Felicia Soares

Account Manager Noord-West

06 23 22 66 58
felicia.soares@famostar.nl

Sheung Lau

Commercieel Medewerker Binnendienst Noord-West

026 3 846 880
sheung.lau@famostar.nl

Wij staan ook voor u klaar


Richard Stroo

Manager Marketing & Sales

Patrick Arends

Manager Commerciële Binnendienst

Marten van der Kamp

Relatie Manager

Herold Boertjens

Directeur

Edith v/d Weerd - Riteco

Manager Finance en P&O

Jan Maalderink

Manager Logistics

Roderik Robben

Marketing Manager

Aukje Kanters

Marketing Medewerker

Paul Vromans

Procurement

Frank Risseeuw

Manager R&D en Product Management

Arjan Leushuis

Projectmanager R&D

Daniël van den Heuvel

Product Design Engineer

Gert-Jan Klein

Service Engineer

Michiel van der Schoor

Service Engineer

Jolanda Alink

Front Office

Debbie van Haeften

Front Office

Peter Harlé

Proces Manager & Preventiemedewerker

Arie van Helden

Warehouse Manager

Gerrit-Willem van Putten

Warehouse Assistant

Paul Cornelissen

Production First Assistant

Trea Brouwer

Production First Assistant

Rinus Eickhoff

Production Assistant

Robbie Eickhoff

Production Assistant

Mirella van Emden

Production Assistant

Nol Wieland

Technische Dienst