Technische Unie

Technische Unie is de grootste technische groothandel van Nederland. Met 280.000 artikelen van meer dan 700 leveranciers leveren zij installatiematerialen op het gebied van elektrotechniek, licht, gereedschap, (luxe) sanitair, verwarming en klimaattechniek.

Direct bestellen bij Technische Unie
Alkmaar
Ivoorstraat 2
1812 RE Alkmaar
Tel. 072 567 67 67
alkmaar@technischeunie.com
Almelo
Twentepoort Oost 44
7609 RG Almelo
Tel. 0546 53 41 41
almelo@technischeunie.com
Amersfoort
Cobolweg 5
3821 BJ Amersfoort
Tel. 033 453 52 51
amersfoort@technischeunie.com
Amsterdam Sloterdijk
Dynamostraat 5
1014 BN Amsterdam
Tel. 020 581 21 21
amsterdam@technischeunie.com
Amsterdam Watergraafsmeer
H.J.E. Wenckebachweg 171
1096 AM Amsterdam
Tel. 020 560 85 00
watergraafsmeer@technischeunie.com
Arnhem
Vlamoven 33
6826 TM Arnhem
Tel. 026 365 04 65
arnhem@technischeunie.com
Assen
Aziëweg 13
9407 TC Assen
Tel. 050 590 01 70
assen@technischeunie.com
Breda
Takkebijsters 19
4817 BL Breda
Tel. 076 572 22 57
breda@technischeunie.com
Capelle aan den IJssel
Rivium Oostlaan 51-59
2909 LL Capelle aan den IJssel
Tel. 010 266 71 66
capelle@technischeunie.com
Den Bosch
Het Sterrenbeeld 20
5215 ML Den Bosch
Tel. 073 687 36 87
denbosch@technischeunie.com
Den Haag Binckhorst
Jupiterkade 7
2516 BS Den Haag
Tel. 070 315 16 16
binckhorst@technischeunie.com
Den Haag Westland
Zilverstraat 100
2544 EL Den Haag
Tel. 070 359 43 59
westland@technischeunie.com
Deventer
Hanzeweg 34
7418 AT Deventer
Tel. 0570 66 16 16
deventer@technischeunie.com
Dordrecht
Röntgenstraat 19
3316 GT Dordrecht
Tel. 078 654 66 66
dordrecht@technischeunie.com
Ede
Maxwellstraat 39
6716 BX Ede
Tel. 0318 66 47 64
ede@technischeunie.com
Eindhoven
Ambachtsweg 12
5627 BZ Eindhoven
Tel. 040 264 06 40
eindhoven@technischeunie.com
Emmen
Tweede Bokslootweg 10-12
7821 AS Emmen
Tel. 0591 65 76 57
emmen@technischeunie.com
Enschede
De Giem 35
7547 SW Enschede
Tel. 053 480 41 41
enschede@technischeunie.com
Gouda
Marconistraat 36
2809 PE Gouda
Tel. 0182 54 12 41
gouda@technischeunie.com
Groningen
Jeverweg 13
9723 JE Groningen
Tel. 050 590 01 00
groningen@technischeunie.com
Haarlem
Conradweg 30
2031 CM Haarlem
Tel. 023 512 31 23
haarlem@technischeunie.com
Helmond
Schootense Loop 8
5708 HX Helmond
Tel. 0492 50 65 06
helmond@technischeunie.com
Hilversum
Nieuwe Havenweg 43
1216 BK Hilversum
Tel. 035 655 77 55
hilversum@technischeunie.com
Leeuwarden
Zuiderkruisweg 1
8938 AP Leeuwarden
Tel. 058 284 79 99
leeuwarden@technischeunie.com
Leiden
Flevoweg 16
2318 BZ Leiden
Tel. 071 568 15 68
leiden@technischeunie.com
Maastricht
Sleperweg 39
6222 NK Maastricht
Tel. 043 352 65 65
maastricht@technischeunie.com
Middelburg
Arnesteinweg 65
4338 PD Middelburg
Tel. 0118 65 72 57
middelburg@technischeunie.com
Nieuwegein
Liesbosch 88
3439 LC Nieuwegein
Tel. 030 266 92 66
nieuwegein@technischeunie.com
Nijmegen
Mercuriusstraat 1
6541 BM Nijmegen
Tel. 024 372 55 66
nijmegen@technischeunie.com
Rotterdam Charlois
Driemanssteeweg 106
3084 CB Rotterdam
Tel. 010 203 03 03
charlois@technischeunie.com
Rotterdam Spaanse Polder
Schuttevaerweg 76
3044 BB Rotterdam
Tel. 010 208 06 08
spaansepolder@technischeunie.com
Tilburg
Dr. A. Philipsweg 3
5026 RK Tilburg
Tel. 030 594 66 66
tilburg@technischeunie.com
Utrecht
Hudsondreef 32
3565 AV Utrecht
Tel. 030 263 16 31
utrecht@technischeunie.com
Venlo
Alerbeemdweg 25
5928 PV Venlo
Tel. 077 324 82 48
venlo@technischeunie.com
Zaandam
Gerrit Kiststraat 23
1506 SZ Zaandam
Tel. 075 659 05 90
zaanstad@technischeunie.com
Zwolle
Ravensburgstraat 2
8028 PZ Zwolle
Tel. 038 425 84 25
zwolle@technischeunie.com
1

Hoi, ik ben Roderik

Ik help je graag als je vragen hebt.

Hoi, ik ben Roderik

Ik help je graag bij al je vragen.