Deze website van Famostar gebruikt cookies die ons in staat stellen informatie te verzamelen over het gebruik van onze site en diensten en om deze te verbeteren. Door het plaatsen van cookies van derde partijen kunnen wij onze marketing op jou persoonlijke voorkeuren afstemmen.

Uw browser ondersteunt geen cookies. U kunt deze inschakelen via de instellingen.

Solar

Solar Nederland is een sourcing- en servicesonderneming op het gebied van elektrotechniek, verwarming, sanitair en ventilatietechniek. Solar is partner als het gaat om intelligente oplossingen, optimalisatie en de juiste keuzes voor producten en toepassingen op het gebied van duurzaamheid, klimaat, veiligheid en comfort. Met de integratie van Groothandel Vegro in 2008 en Conelgro in 2015 is Solar Nederland één van de grootste landelijk opererende professionele partners geworden voor de technische installatiebranche. Zij biedt een compleet productassortiment van meer dan 300.000 producten en heeft duizenden afnemers in de B2B-markt. Solar denkt in oplossingen, met een sterke focus op haar klant!

Direct bestellen bij Solar
Alkmaar
Toermalijnstraat 7
1812 RL Alkmaar
Tel. 088 765 27 19
alkmaar@solarnederland.nl
Amersfoort
Nijverheidsweg Noord 94A
3812 PN Amersfoort
Tel. 088 76 52 95
amersfoort@solarnederland.nl
Amsterdam Noord
Displaystraat 19
1033 RZ Amsterdam
Tel. 088 765 27 03
amsterdam@solarnederland.nl
Amsterdam Oost
H.J.E. Wenckenbachweg 58
1114 AD Amsterdam
Tel. 088 765 27 03
amsterdam@solarnederland.nl
Amsterdam West
Zekeringstraat 50
1014 BT Amsterdam
Tel. 088 765 27 03
amsterdam@solarnederland.nl
Apeldoorn
Driehuizerweg 75
7312 DV Apeldoorn
Tel. 088 765 27 85
apeldoorn@solarnederland.nl
Assen
Hof van Parijs 10A
9403 DA Assen
Tel. 088 765 27 07
assen@solarnederland.nl
Breda
Veldsteen 54
4815 PK Breda
Tel. 088 765 27 38
breda@solarnederland.nl
Delft
Turbineweg 18
2627 BP Delft
Tel. 088 765 27 23
delft@solarnederland.nl
Den Haag
Wolga 3
2491 BK Den Haag
Tel. 088 765 27 31
denhaag@solarnederland.nl
Ede
Boylestraat 42
6718 XM Ede
Tel. 088 765 27 13
ede@solarnederland.nl
Eindhoven
Beemdstraat 15
5653 MA Eindhoven
Tel. 088 765 27 33
eindhoven@solarnederland.nl
Gorinchem
Schelluinsestraat 72
4203 NN Gorinchem
Tel. 088 765 27 38
gorinchem@solarnederland.nl
Heerlen
In de Cramer 54-56
6411 RS Heerlen
Tel. 088 765 27 15
heerlen@solarnederland.nl
Hengelo
Wegtersweg 20A
7556 BR Hengelo
Tel. 088 765 27 26
hengelo@solarnederland.nl
Leiden
Rooseveltstraat 42
2321 BM Leiden
Tel. 088 765 27 31
leiden@solarnederland.nl
Schiedam
Jan van Galenstraat 13
3115 JG Schiedam
Tel. 088 765 27 23
schiedam@solarnederland.nl
Sneek
Wolkammersstraat 10
8601 VB Sneek
Tel. 088 765 2721
sneek@solarnederland.nl
Tilburg
De Kroonstraat 50
5048 AP Tilburg
Tel. 088 765 27 33
tilburg@solarnederland.nl
Utrecht
Mississippidreef 46
3565 CG Utrecht
Tel. 088 765 27 05
utrecht@solarnederland.nl
Weert
Edisonlaan 12
6003 DB Weert
Tel. 088 765 27 15
weert@solarnederland.nl
Zwolle
Boeierweg 9
8042 PV Zwolle
Tel. 088 765 27 28
zwolle@solarnederland.nl
1

Hoi, ik ben Roderik

Ik help je graag als je vragen hebt.

Hoi, ik ben Roderik

Ik help je graag bij al je vragen.