Deze website van Famostar gebruikt cookies die ons in staat stellen informatie te verzamelen over het gebruik van onze site en diensten en om deze te verbeteren. Door het plaatsen van cookies van derde partijen kunnen wij onze marketing op jou persoonlijke voorkeuren afstemmen.

Uw browser ondersteunt geen cookies. U kunt deze inschakelen via de instellingen.

Oosterberg

Oosterberg is een succesvolle en snelgroeiende elektrotechnische groothandel. Naast de gerenommeerde A-merken levert Oosterberg ook een breed palet aan eigenwijze niche merken. Verder delen zij ook graag kennis over de ontwikkelingen die in hun branche spelen.

Direct bestellen bij Oosterberg
Alkmaar
Barnsteenstraat 1H
1812 SE Alkmaar
Tel. 072 540 78 05
alkmaar@oosterberg.nl
Almelo
Van Den Broekeweg 11
7602 PG Almelo
Tel. 0546 86 38 14
almelo@oosterberg.nl
Amsterdam
Industrieweg 8
1115 AE Amsterdam
Tel. 020 600 84 84
amsterdam@oosterberg.nl
Apeldoorn
IJsseldijk 8
7325 WZ Apeldoorn
Tel. 055 369 55 00
apeldoorn@oosterberg.nl
Barendrecht
Bijdorp-West 49
2992 LC Barendrecht
Tel. 0180 54 68 46
barendrecht@oosterberg.nl
Den Bosch
De Tweeling 12
5214 MC Den Bosch
Tel. 073 692 57 57
denbosch@oosterberg.nl
Den Haag
Tiber 40
2491 DJ Den Haag
Tel. 070 327 43 80
denhaag@oosterberg.nl
Ede
Lumièrestraat 1
6761 AG Ede
Tel. 0318 62 22 27
ede@oosterberg.nl
Emmen
Phileas Foggstraat 71
7825 AW Emmen
Tel. 0591 67 34 67
emmen@oosterberg.nl
Groningen
Leningradweg 8
9723 TP Groningen
Tel. 050 541 58 00
groningen@oosterberg.nl
Kerkrade
Wiebachstraat 15B
6444 NG Kerkrade
Tel. 045 535 03 03
kerkrade@oosterberg.nl
Leeuwarden
Simon Vestdijkwei 11
8914 AX Leeuwarden
Tel. 058 213 31 55
leeuwarden@oosterberg.nl
Nijmegen
Factorijweg 10
6541 DN Nijmegen
Tel. 024 378 31 32
nijmegen@oosterberg.nl
Roosendaal
Borchwerf 32
4704 RG Roosendaal
Tel. 0165 55 63 88
roosendaal@oosterberg.nl
Utrecht
Landzigt 38
3454 PE Utrecht - De Meern
Tel. 030 281 46 80
utrecht@oosterberg.nl
Venlo
De Gruisdonk 2
5928 RT Venlo
Tel. 077 382 01 00
venlo@oosterberg.nl
Wateringen
's-Gravenzandseweg 11
2291 PE Wateringen
Tel. 0174 29 66 44
wateringen@oosterberg.nl
Zevenaar
Kelvinstraat 8
6902 PW Zevenaar
Tel. 0316 34 08 00
zevenaar@oosterberg.nl
Zwolle
Schoenerweg 2
8042 PJ Zwolle
Tel. 038 421 03 06
zwolle@oosterberg.nl
1

Hoi, ik ben Roderik

Ik help je graag als je vragen hebt.

Hoi, ik ben Roderik

Ik help je graag bij al je vragen.